Věrnostní program

Každá 10.pizza zdarma

!!! V případě, že má zákazník plnou věrnostní kartičku a chce využít pizzu zdarma, je třeba nahlásit již při objednávce !!!

(! pizzu zdarma samostatně nerozvážíme !)

(! na jednu objednávku akceptujeme pouze jednu vyplněnou věrnostní kartičku, nelze tedy využít na jeden závoz 2 a více kartiček !)

 

 

Milí zákazníci, od 10.3.2014 platí pro naše věrné zákazníky "věrnostní nabídka". Spočívá v tom , že  ! ! KAŽDÁ DESÁTÁ PIZZA JE ZDARMA ! !

Jak to funguje???
Od dubna 2014 obdržel každý nový zákazník při první objednávce „zelenou zákaznickou kartičku „ s políčky pro razítka nebo lepící známky. Za každou pizzu, která není v jiné akční nabídce, obdržíte jedno razítko nebo známku. Jakmile budete mít všechna políčka zaplněna a vypsané údaje na zadní straně kartičky , odevzdáte  našemu řidiči nebo přímo na provozovně a  desátá pizza o průměru 32 cm, která není v jiné akční nabídce je pro Vás ZDARMA- platí pro pizzu s nejnižší cenou z vaší objednávky.

!!! A POZOR  - Zákaznická karta může být i výherní !!!

Každá odevzdaná, vyplněná zelená zákaznická kartička bude archivována a postupuje do slosování o hodnotné ceny. Přesné informace, pravidla a data slosování budou vždy včas uvedena v sekci „ Aktuality“

!!! A TO NENÍ ZDALEKA VŠE !!!

Pro naše stálé zákazníky chystáme další zajímavé nabídky. Proto sledujte žhavé aktuality, kde se dozvíte vždy vše a včas.

*Akce a slevy nelze navzájem kombinovat
*Vyhrazujeme si právo ukončit platnost akcí + cenové  změny
 

Pizza La Venezia - Litovel

telefonické objednávky: 605 083 864